PODĚKOVÁNÍ


Chceme poděkovat za krásně prožitý relaxační týden u Vás v nádherném prostředí Hostýnských vrchů. Ať už se jedná o program na každý den, tak i za stravování, které bylo nápadité, velmi dobré.
Vše bylo úžasně připraveno organizátory p.Máčalovou, p.Panákovou, p.Buráněm. Prostě všem organizátorům vřelé díky. Odnášíme si plno dojmů, které v nás budou doznívat ještě dlouhou dobu.
Co se týká duchovní stránky, taktéž jsme načerpaly mnoho.

Ještě jednou moc děkuje
Köhrová Marie, Vaňková Marie, Teplice v ČecháchMilé dámy,
srdečně vás zdravím a chci vám a ostatním organizátorům relaxačního pobytu na sv. Hostýně moc poděkovat. Byl to úžasný týden, který jsem s vámi prožila. Byl to týden pro osvěžení duše i těla a získání dalších přátel a kamarádů. Děkuji a těším se na další podobné setkání.

Srdečně zdraví Jana Tunysová ze Šumperka (autorka dárků – panenky)


Máj bez módní přehlídky? Neexistuje!

Čas plyne jako voda a jaro se pomalu chýlí ke konci. Je poslední květnová sobota, sluníčko pálí a naše parta se chystá na další módní přehlídku. Jsme kamínkem v celodenní mozaice "Desátého jubilejního setkání" Společenství vdov a vdovců ve Štípě u Zlína.

Na přehlídce s námi spolupracuje zlínský butik DIVA COLLECTION Terezky Dvouleté a kosmetičky s kadeřnicemi ze Střední školy oděvní a služeb Vizovice pod vedením paní Radky Krčmové.

Tentokrát máme v deseti modelkách připravenu krásně barevnou letní kolekci na téma:

- cesta do práce
- volný čas
- dovolená

Odpoledne, po vystoupení dam ze Šumperka a děvčat s židovskými tanci z Prostějova přicházíme na řadu my. Módní přehlídku v místní sokolovně sleduje na 150 diváků
. Za dva roky našich nepravidelných setkávání se dobře známe a víme, co od sebe můžeme očekávat. Prvotní ostych je tentam a úroveň vystupování děvčat stále stoupá. Samozřejmě nechybí nové tváře. Jaká vládla během módní přehlídky atmosféra, můžete posoudit na fotografiích ze zákulisí i z pódia a z krátkého amatérského videa.
A nezbývá než dodat, že se velmi těšíme na další akci!
Děkuji touto cestou za poskytnuté fotografie paní Boženě Vávrové i děvčatům.
Hana Lancová, organizátorka celé módní přehlídky, 6. 6. 2017